top of page

Neler Yaptık?

Özefeler Ayakkabı

İstanbul Aymakoop Ayakkabı Sitesinde bulunan çeşitli ayakkabı üreticisi markaları için bir tanıtım filmi hazırladık. Çekimini hem yakından hem de Drone ile yaptığımız bu proje Rusya Medyasında reklam olarak kullanıldı. Sizler için yaptığımız bu kısa içerikte ise bir ayakkabının baştan sona hangi işlemlerden geçtiğini görebileceksiniz.

Gökhan Gülbeyaz Klip Çekimi

Gökhan Gülbeyaz - Tükenmiş Aşkım Pop şarkısının klibine Drone Çekimi desteği verdik. Bolca Drone görüntüsü kullanılan bu çekim hepimiz için çok güzel sonuçlandı. Drone görüntüleri farklı bir perspektif ile beraber muhteşem kadrajlar yakalayabiliyor, bu nedenle görüntü içeriğini çok zenginleştirmekte.

Pop Klip Çekimi

Yine bir pop klip çekiminde Farklı bir prodüksiyon ekibe Drone ve Operatörüyle destek verdik. Bolca Drone görüntüsü kullanılan bu çekim hepimiz için çok güzel sonuçlandı. Drone görüntüleri farklı bir perspektif ile beraber muhteşem kadrajlar yakalayabiliyor, bu nedenle görüntü içeriğini çok zenginleştirmekte.

Drone İle Evlilik Teklifi

Drone ile evlilik teklifi yapmak ve bunu aynı zamanda bir çekim ile ölümsüzleştirmek isteyen çiftimiz bize ulaştı ve gerekli detayları konuşup Mekanı ayarladık. Konuştuğumuz gibi bir aksaklık çıkmadan muhteşem bir sürpriz yaparak bir projemizi daha tamamladık.

Remax Beykoz
Gayrimenkul Tanıtımımız

Remax firmasında çeşitli gayrimenkul danışmanlarına verdiğimiz portföy tanıtımı çalışmalarımızdan biri olan bu çalışma, portföy hakkında bilgileri ve görselleri içeren emlak tanıtım videomuz. Drone ile yukardan arsa ve çevresini geniş perspektifle belirttiğimiz emlak danışmanımızın istekleri üzerine bir çalışma yaptık.

Borsa İstanbul Anadolu Lisesi

Zeytinburnu Borsa İstanbul Anadolu Lisesi'ne yaptığımız mezuniyet töreni Drone çekimlerimizden görüntüler.

Meltem Beauty Güzellik Salonu

Meltem Hanımın Bağdat Caddesindeki güzellik salonu açılışını ölümsüzleştirmeye gittik. Hem Drone hem de yakın planlar çekip kurguladığımız güzel bir çalışma oldu. Sizler de İşletmenizin açılışı için bir organizasyon yapmayı düşünüyorsanız bize danışabilir ve tanıtım tadında çekimle ölümsüzleştirebilir ve sosyal mecralarınızda kullanabilirsiniz.

Palamut Extreme

Palamut Group'un Extreme Sporlar için oluşturmuş olduğu alt markası Palamut Extreme için yaptığımız dolu dolu içerikler barındıran bir günümüz. Sizler de markanız için içerik üretmek ve sosyal mecralarınız için bunları sunmak istiyorsanız derhal bizimle iletişime geçin!

Sahibinin Sesi Şaşkınbakkal

İşletme sahibi Fırat Bey adına Kadıköy'ün eşsiz manzarası eşliğinde Sahibinin Sesi Şaşkınbakkal Restoranı için Instagram'da yayınlamak adına yapmış olduğumuz tanıtım klibini sizler için hazırladık.

bottom of page