top of page

HİZMETLERİMİZ

Taso Digital olarak Sosyal Medya Yönetimi, Drone Çekimi, Tanıtım Filmi, Ürün Fotoğrafçılığı, Düğün, Kına Nişan Gibi Organizasyonlarda ve Video Prodüksiyonun tüm dallarında siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve hızlı şekilde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Drone Çekimi

DRONE ÇEKİMİ

İSTEDİĞİNİZ AÇI VE PERSPEKTİFLERDE  4K 60FPS KALİTEDE DRONE ÇEKİMİNİZİ SUNUYOR VE BU ÇEKİMLERİMİZİ İSTEDİĞİNİZ PAYLAŞIMA UYGUN HALE GETİRİYORUZ.

Video Fotoğraf Editing

VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE PROFESYONEL VİDEO VE FOTOĞRAF KAYITLARINIZ ALINIR. İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE KURGU MONTAJ AŞAMASI BİTTİKTEN SONRA SİZLERE SUNULUR.

web design.jpg

WEB TASARIM

BİR İNTERNET SİTESİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR? SEO UYUMLU TEXT GİRİŞLERİMİZ İLE DOĞRU GÖRSEL VE TASARIM YARDIMIYLA İHTİYACINIZ OLAN SİTENİZ KISA SÜREDE HAZIR.

social media.jpg

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

POTANSİYEL MÜŞTERİ EDİNMEK ARTIK ÇOK KOLAY! UZMANLARIMIZ TARAFINDAN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARINIZ *UYGUN ZAMANLARDA *UYGUN HASHTAG KULLANIMI *DOĞRU HEDEF KİTLESİNE YÖNLENDİRİLMİŞ PROFESYONEL İÇERİKLER VE SOSYAL MEDYA UZMANIMIZIN BİLGİLERİYLE BAŞARILI OLMAK KAÇINILMAZ OLACAK SİZLERE BÜYÜK GERİ DÖNÜŞ SAĞLAYACAK VE MEMNUNİYETİNİZİ ARTTIRACAKTIR.  

Fotoğraf Video Editör

VİDEO VE FOTOĞRAF DÜZENLEMESİ

EĞER İHTİYACINIZ OLAN SADECE VİDEO VE FOTOĞRAF DÜZENLEMESİ İSE YİNE DOĞRU YERDESİNİZ. TARAFIMIZA ULAŞTIRDIĞINIZ GÖRÜNTÜLER İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE DÜZENLENİP TARAFINIZA TESLİM EDİLİR.

Dijital Medya Ajansı

İHTİYACINIZ OLAN HERŞEY

TASO DIGITAL FARKIYLA İHTİYACINIZ OLAN TÜM ÇÖZÜMLERİ SUNMAKTAN GURUR DUYARIZ. SİTEMİZDE BULUNAN FORM VE İLETİŞİM KISIMLARINDAN BİZE ULAŞABİLİR. İSTERSENİZ NUMARAMIZDAN DİREKT OLARAK 7/24 BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

bottom of page